NAJAVA CRNO-BIJELE SEDMICE: Uzbudljiv period za Partizan

20/02/2017

partizan

Titula pobjednika Kupa Radivoja Koraća ipak nije otišla u ruke crno-bijelih, ali su momci pokazali odličnu igru na terenu protiv Crvene zvezde MTS. Prva četvrtina završila je neriješeno sa 23:23, da bi do kraja Zvezda vodila i upisali pobjedu rezultatom 74:64.

Nakon završene utakmice ekipa se vratila u Beograd, a ostaje da se vidi u kojem će sastavu dočekati duel FIBA Lige šampiona protiv PAOK-a koji je na program u srijedu, 22.02. u 18:30. Sljedećeg dana košarkaši Partizana sastaju se sa Zadrom u 23. kolu ABA Lige.

Fudbaleri Partizana savladali su u nedjelju Rad sa rezultatom 1:0 u 22. kolu Super lige Srbije. Ekipe su pokazali odličnu igru pred oko 2000 gledalaca koji su došli da uživaju u kvalitetnom fudbalu, a u Đurđević je upisao jedini poen u 55. minutu utakmice.

tmt_RAD-FKP_-2-19-2017_01_48819

Naredna utakmica ih očekuje 25. februara od 17:00 časova kada će odmjeriti snage sa Borcem.