NAJAVA CRNO-BIJELE SEDMICE: Parni valjak spreman za nove pobjede!

08/05/2017

fkp

U meču V kola Mozzart Superlige Srbije, košarkaši Partizana savladali su Borac iz Čačka rezultatom 93:87 (20:14, 19:26, 31:26, 23:21).

Crno-bijeli u utorak, 9. maja od 18 časova dočekuju tim iz Železnika u okviru VI kola Mozzart Superlige.

Trener Aleksandar Džikić poziva navijače da budu vjetar u leđa crno-bijelima:

“Naš sledeći protivnik je ABA ligaš koji kao i uvek, vrlo ambiciozno nastupa u Superligi. U mečevima sa njima mi moramo da pružimo svoj maksimum. Pozvao bih navijače da sutra u što većem broju dođu u halu i podrže nas u važnoj utakmici”, rekao je Džikić.

Nakon dogovora oko detalja prekida saradnje, Frenk Robinson je nakon utakmice sa Borcem pozdravio svoje saigrače i otputovao za Ameriku.

U srijedu fudbaleri Patizana igraju revanš meč 1/2 finala Kupa Srbije, a Partizan svoj meč igra protiv Vojvodine na domaćem terenu od 18:00h uz TV prenos na kanalu Arena sport 1. Iz uprave kluba su poručili da će ulaz na sve tribine biti besplatan.

U derbiju šestog kola Super lige Srbije u vaterpolu Partizan je, kao gost, remizirao sa Crvenom zvezdom, 9:9. Pred posljednju četvrtinu duela odigranog u Zrenjaninu, Partizan je imao gol prednosti 7:6, ali u posjlednjih osam minuta Zvezda je uspela da izbori bod.

Crno-bijeli su zadržali prvo mesto na tabeli i sačuvali tri boda prednosti nad Zvezdom, dok se Vojvodina približila na bod zaostatka. Sve ekipe do kraja treba da odigraju po tri meča, a crno-bele očekuju dueli sa Starim gradom i Valjevom u Beogradu i sa Šapcem u gostima.