Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik posjetio je danas na Jahorini tradicionalni Međunarodni košarkaški kamp “Grave tri poena”, čiji je organizator Košarkaški klub “Partizan TS” Banjaluka, i istakao da vjeruje da će iz ove košarkaške škole ponići značajna sportska imena.

Nema pauze sa treninzima: KK Partizan TS će raditi i tokom ljeta

28/06/2017

Za četiri dana na Jahorini počinje novi Grawe Three Points kamp za mlade talente, a ove godine će okupiti oko 500 mališana, uzrasta od šest do 15 godina. Tako će olimpijska ljepotica Jahorina ugostiti sve te mlade talente i pružiti im nezaboravno iskustvo koje će pamtiti do kraja života.

Partizan ubjedljiv na svim terenima

29/05/2017

Košarkaši Partizana pobijedili su kao gosti Borac sa 76:73 u 12. kolu Košarkaške lige Srbije. Izabranici Aleksandra Džikića ispustili su dvocifrenu prednost u posljednjih deset minuta igre, što je Borac iskoristio da utakmicu uvede u uzbudljivu završnicu.

NAJAVA CRNO-BIJELE SEDMICE: U utorak prvi ovosezonski derbi Mozzart Superlige Srbije

24/04/2017

Proteklog vikenda, ljubitelji dobre košarke mogli su uživati u utakmici između Partizana i Vršca, u okvriru prvog kola Mozzart Superlige Srbije. U meču punom preokreta, Partizan NIS je odnio pobjedu, savladavši Vršac rezultatom 86:76. Iako je Partizan prvo poluvrijeme završio u zaostatku, u drugom je došlo do do potpunog preokreta, te cu crno-beli košarkaši sjajnom