NAJAVA CRNO-BIJELE SEDMICE: Partizanova sportska porodica u punoj snazi

06/03/2017

17175901_1468907476474293_1210310891_o

Još jedan zanimljiv vikend za crno-bijelu porodicu je iza nas. Košarkaši Partizana savladali su Krku sa 14 bodova razlike (94:80) i tako nastavili borbu za drugo mjesto pred početak plej ofa ABA lige. Nakon zdravstvenih problema, na parket se vratio Aleksandar Džikić, a u timu su se ponovo našli i Vanja Marinković, Miloš Koprivica i Slobodan Jovanović.

Krka je bila efikasnija u prvoj četvrtini, nakon čega je Partizan preuzeo vođstvo do samog kraja utakmice i upisao još jednu pobjedu.

U narednom susretu, 11.03.2017. godine, Partizan će odmjeriti snage sa Igokeom iz Aleksandrovca.

Na meču su među mnogobrojom publikom bili prisutni i mladi košarkaši iz KK Partizan BN kojim je to bila izuzetna prilika da uživaju u odličnoj igri i podrže svoje omiljene igrače.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde za vikend su odigrali 153. vječiti derbi u duelu 24.kola Superlige, a utakmica je završila nerješeno, rezultatom 1:1.  Partizan je zasluženo stigao do boda u 87. minutu kada je Uroš Đurđević iskoristio centaršut Vulićevića sa desne strane i glavom pogodio mrežu Manojlovića.

Partizan sljedeći sustret zakazuje u srijedu, 8. marta, protiv Metalca.